---

Antandros Zeytindalı Çaybahçesi ve Restaurant

---
A+ R A-

Antandros Zeytindalı Restaurant Çay Bahçesi


 

zeytindali-05

 

Antandros Zeytin Dalı Restaurant doğanın içinde huzur bulacağınız, keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir mekan olarak Haziran 2011 yılında hizmete girmiştir. Kısa süre içinde gerek serpme köy kahvaltısı gerekse yemekleri ile Altınoluk’un sayılı mekanları arasında yerini almıştır.

Türk Sanat müziği, fasıl eşliğinde ailenizle, dostlarınızla yemeğinizin tadına varacak, keyifli sohbetlerle eğlenebileceksiniz. Kapalı alanımız özel davetler, toplantılar, doğum günü kutlamaları için uygundur.

Doğal kara kovan balı, bahçedeki tavuklarının yumurtaları eşliğinde muhteşem serpme köy kahvaltısı (Ezine beyaz peynir, keçi peyniri, sahanda ya da rafadan yumurta, siyah ve yeşil zeytin, ezme, reçel çeşitleri, bal, tereyağı, domates, salatalık, maydanoz, roka), tost çeşitleri, ayvalık tostu, akşam yemeğinde ızgara kebap ve et çeşitleri, balık, mezeler, meyve, alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Keyifli zamanlar, temiz hava ve bol oksijen, tadına doyulmaz yemekleri ve muhteşem manzarası ile Zeytin Dalı Restoraurant sizi bekliyor...

Bu kategorideki diğerleri: Ayvalık Tanıtım Sayfası »
Yoga and massage